ME w Narciarstwie Wodnym – program 08-09-2017
ME w Narciarstwie Wodnym – program
Friday 01st – Thursday 07th September Możliwość treningu
Friday 08th September 8:00-12:00 Homologacja
8:00-11:00 Rejestracja drużyn I zawodników
12:00-12:30 Spotkanie kapitanów dryżyn
12:30-13:00 Spotkanie sędziów
13:30-18:00 Trening oficjalny
19:00 Ceremonia otwarcia
Saturday 09th September 7:30 Junior Dziewczęta U-15 Slalom Eliminacje GROUP I

Junior Chłopcy U-15 Slalom Eliminacje GROUP II

Junior Dziewczęta U-19 Slalom Eliminacje GROUP III

Junior Chłopcy U-19 Seria 1 Slalom Eliminacje GROUP IV

Junior Chłopcy U-19 Seria 2 Slalom Eliminacje GROUP V

Senior 1 Kobiety Slalom Preliminary GROUP VI

Senior 1 Mężczyźni Slalom Preliminary GROUP VII

 

14:00 Junior Dziewczęta U-15 Figury Eliminacje GROUP I

Junior Chłopcy U-15 Figury Eliminancje GROUP II

Junior Dziewczęta U-19 Figury Eliminacje GROUP III

Junior Chłopcy U-19 Seria 2 Figury Eliminacje GROUP IV

Junior Chłopcy U-19 Seria 1 Figury Eliminacje GROUP V

 

 

 

 

Sunday 10th September 07:30 Senior 1 Kobiety Figury Eliminacje GROUP VI

Senior 1 Mężczyźni Figury Eliminacje GROUP VII

Junior Dziewczęta U-15 Skoki 150 cm Eliminacje GROUP I

Junior Chłopcy U-15 Skoki 150 cm Eliminacje GROUP II

Junior Dziewczęta U-19 Skoki 150 cm Eliminacje GROUP III

Senior 1 Kobiety Skoki  150 cm Eliminacje GROUP IV

Senior 1 Mężczyźni Seria 2 Skoki 150 cm Eliminacje GROUP IV

Senior 1 Męźczyźni Seria 1 Skoki 165 cm Eliminacje GROUP V

Junior Chłopcy U-19 Seria 2 Skoki 165 cm Eliminacje GROUP V

Junior Chłopcy  U-19 Seria 1 Skoki 165 cm Eliminacje GROUP VI

14:00 Junior Dziewczęta U-15 Figury Finał

Junior Chłopcy U-15 Figury Finał

Junior Dziewczęta U-19 Figury Finał

Junior Chłopcy U-19 Figury Finał

Senior Panie Figury Finał

Senior Mężczyźni Figury Finał

 

Monday 11th September 8:00 Junior Dziewczęta U-15 Slalom Final

Junior Chłopcy U-15 Slalom Final

Junior Dziewczęta U-19 Slalom Final

Junior Chłopcy U-19 Slalom Final

Senior Panie Slalom Final

Senior Panowie Slalom Final

 

Monday 11th September 12:30 Ceremonia medalowa slalom i figury .
Monday 11th September 14:00 Junior Dziewczęta U-15 Skoki Final

Junior Chłopcy U-15 Jump Final

Junior Dziewczęta U-19 Jump Final

Junior Chłopcy U-19 Jump Final

Senior Panie Jump Final

Senior Panowie Jump Final

Monday 11th September 17:30 Ceremonia medalowa skoki.
Monday 11th September 19:00 Ceremonia zamknięcia i wręczenie medali w  klasyfikacji generalnej I drużynowej.